Získajte zľavu 2 eurá na prvý nákup. Zadajte Vašu emailovú adresu a kód Vám príde do schránky.
| Farba | Fialová, Hnedá, Modrá, Ružová, Tri a viac farieb, Žltá |
| Certifikácia | Oekotex Standard 100 |
| Čo si ušijem na seba | Body, Blúzku, Nohavice, Kraťasy, Overal, Spodná bielizeň, Sukňu, Šaty, Tielko, Tričko, Tuniku |
| Gramáž | 200g/m2 |
| Zloženie | 95%bambus 5%EL |
| Šírka | 144cm |
| Veľkosť vzoru | 9x11cm |
| Motív | Kvety |
| Materiál | Bambus, Elastan |
| Obdobie | Jarné, Letné, Jesenné, Zimné |
| Pre koho | Pre babičky, Pre dievčatá, Pre mamičky, Pre teenagerov, Pre ženy |
| Štýl | Moderný |
| Vlastnosť | Elastický, Hladký, Jemný, Ľahký, Poddajný, Potlačený, Priedušný, Savý, Splývavý |
Aby Vám náš e-shop šlapal dobře jako šicí stroj, povolte cookies, které pomáhají ke správnému fungování, neobtěžující reklamě a pamatování Vašich předvoleb. 🧵 Děkujeme.