Získajte zľavu 2 eurá na prvý nákup. Zadajte Vašu emailovú adresu a kód Vám príde do schránky.
| Farba | Modrá, Oranžová, Ružová, Tri a viac farieb |
| Čo si ušijem na seba | Blúzku, Nohavice, Košeľu, Kraťasy, Overal, Sukňu, Šatka, Šaty, Tielko, Tuniku |
| Materiál | Bavlna, Hedvábí |
| Motív | Kvety |
| Pre koho | Pre babičky, Pre dievčatá, Pre mamičky, Pre teenagerov, Pre ženy |
| Vlastnosť | Hladký, Jemný, Ľahký, Pevný, Poddajný, Potlačený, Priedušný, Savý, Splývavý |
| Obdobie | Jarné, Letné |
| Gramáž | 95g/m2 |
| Šírka | 144cm |
| Štýl | Boho, Moderný, Vidiecky |
| Veľkosť vzoru | cca 9cm |
| Certifikácia | Oekotex Standard 100 |
| Zloženie | 40%CO 60%hedvábí |
Aby Vám náš e-shop šlapal dobře jako šicí stroj, povolte cookies, které pomáhají ke správnému fungování, neobtěžující reklamě a pamatování Vašich předvoleb. 🧵 Děkujeme.