Získajte zľavu 2 eurá na prvý nákup. Zadajte Vašu emailovú adresu a kód Vám príde do schránky.
| Farba | Béžová, Čierna, Červená, Hnedá, Tri a viac farieb |
| Čo si ušijem na seba | Nohavice, Košeľu, Kraťasy, Sukňu, Šaty |
| Materiál | Bavlna |
| Motív | Postavičky |
| Pre koho | Pre babičky, Pre deduškov, Pre deti, Pre dievčatá, Pre chlapcov, Pre mamičky, Pre bábätká, Pre mužov, Pre oteckov, Pre teenagerov, Pre ženy |
| Obdobie | Deň detí, Jarné, Letné, Jesenné, Zimné |
| Gramáž | 130g/m2 |
| Motív - zvieratká | Lesné zvieratká |
| Šírka | 150cm |
| Na čo látku použijem | Deku, Girlandu, Hniezdočko, Hračku, Obal na knižku, Podsedák, Vankúš, Obliečka, Prestieranie, Tašku, Vložku do kočíka, Závesy, Zavinovačku |
| Štýl | Moderný, Vidiecky |
| Veľkosť vzoru | výška vzoru 6,5cm |
| Certifikácia | Oekotex Standard 100 |
| Zloženie | 100%CO |
Aby Vám náš e-shop šlapal dobře jako šicí stroj, povolte cookies, které pomáhají ke správnému fungování, neobtěžující reklamě a pamatování Vašich předvoleb. 🧵 Děkujeme.