Získajte zľavu 2 eurá na prvý nákup. Zadajte Vašu emailovú adresu a kód Vám príde do schránky.
| Farba | Modrá, Zelená |
| Čo si ušijem na seba | Bundu, Cardigan, Kabát, Overal, Vestu |
| Materiál | Bavlna |
| Pre koho | Pre babičky, Pre deti, Pre dievčatá, Pre mamičky, Pre bábätká, Pre teenagerov, Pre ženy |
| Vlastnosť | Ľahký, Pevný, Poddajný, Potlačený, Priedušný, Teplý |
| Obdobie | Jarné, Jesenné, Zimné |
| Gramáž | 320g/m2 |
| Motív - vzor | Ornamenty |
| Šírka | 140cm |
| Na čo látku použijem | Deku, Fusak, Kabelku, Nánožník, Podsedák, Prikrývka, Vložku do kočíka |
| Štýl | Folklórny, Moderný, Vidiecky, Vintage |
| Poznámka predajcu | není nutné podšívat, vyplněno vatelínem |
| Veľkosť vzoru | prošití cca 5cm |
| Certifikácia | Oekotex Standard 100 |
| Zloženie | 100%CO |
Aby Vám náš e-shop šlapal dobře jako šicí stroj, povolte cookies, které pomáhají ke správnému fungování, neobtěžující reklamě a pamatování Vašich předvoleb. 🧵 Děkujeme.