Získajte zľavu 2 eurá na prvý nákup. Zadajte Vašu emailovú adresu a kód Vám príde do schránky.
| Farba | Biela, Čierna, Sivá, Tri a viac farieb |
| Čo si ušijem na seba | Body, Čelenku, Dupačky, Blúzku, Nohavice, Košeľu, Kraťasy, Overal, Pončo, Pyžamo, Sukňu, Šatka, Šaty, Tielko, Tuniku, Župan |
| Materiál | Bavlna |
| Pre koho | Pre deti, Pre dievčatá, Pre chlapcov, Pre bábätká, Pre teenagerov |
| Vlastnosť | Jemný, Ľahký, Stláčaný, Poddajný, Potlačený, Priedušný, Savý, Splývavý, Štruktúrovaný |
| Obdobie | Jarné, Letné, Jesenné |
| Gramáž | 130g/m2 |
| Motív - dopravné prostriedky | Bicykle |
| Motív - zvieratká | Domáce zvieratká |
| Šírka | 140cm |
| Na čo látku použijem | Deku, Hniezdočko, Hračku, Osušku, Plieň, Vankúš, Obliečka, Prikrývka, Uterák, Utierku, Vložku do kočíka, Závesy, Zavinovačku, Žinku |
| Fotka ušitého oblečenia | Ambasador |
| Veľkosť vzoru | na kole 13x8cm |
| Certifikácia | Oekotex Standard 100, class 1 |
| Zloženie | 100%CO |
Aby Vám náš e-shop šlapal dobře jako šicí stroj, povolte cookies, které pomáhají ke správnému fungování, neobtěžující reklamě a pamatování Vašich předvoleb. 🧵 Děkujeme.