Získajte zľavu 2 eurá na prvý nákup. Zadajte Vašu emailovú adresu a kód Vám príde do schránky.
| Farba | Modrá, Oranžová, Tri a viac farieb, Zelená, Žltá |
| Čo si ušijem na seba | Cyklistický dres, Čelenku, Kraťasy, Legíny, Plavky, Spodná bielizeň |
| Materiál | Elastan, Recyklovaný polyester |
| Motív | Kvety |
| Pre koho | Pre babičky, Pre deti, Pre dievčatá, Pre mamičky, Pre bábätká, Pre teenagerov, Pre ženy |
| Vlastnosť | Elastický, Funkčné, Hladký, Ľahký, Poddajný, Potlačený |
| Obdobie | Jarné, Letné, Športová dovolenka (leto) |
| Gramáž | 200g/m2 |
| Šírka | 150cm |
| Štýl | Moderný |
| Veľkosť vzoru | 5,5cm |
| Certifikácia | Global Recycled Standard, Oekotex Standard 100, class 1 |
| Zloženie | 82%RPL 18%EL |
Aby Vám náš e-shop šlapal dobře jako šicí stroj, povolte cookies, které pomáhají ke správnému fungování, neobtěžující reklamě a pamatování Vašich předvoleb. 🧵 Děkujeme.