Získajte zľavu 2 eurá na prvý nákup. Zadajte Vašu emailovú adresu a kód Vám príde do schránky.
| Farba | Čierna, Dvojfarebná, Zelená |
| Certifikácia | Oekotex Standard 100 |
| Čo si ušijem na seba | Bundu, Capáčky, Cardigan, Čiapku, Kabát, Nohavice, Kraťasy, Mikinu, Nákrčník, Overal, Sukňu, Šaty, Tepláky, Tuniku, Vestu |
| Gramáž | 270g/m2 |
| Materiál | Bavlna, Polyester |
| Motív - zvieratká | Psy |
| Obdobie | Jarné, Jesenné, Zimné |
| Pre koho | Pre babičky, Pre deduškov, Pre deti, Pre dievčatá, Pre chlapcov, Pre mamičky, Pre bábätká, Pre mužov, Pre oteckov, Pre teenagerov, Pre ženy |
| Sila teplákoviny | Silná |
| Zloženie | 70%CO 30%PL |
| Štýl | Minimalistický, Moderný |
| Šírka | 152cm |
| Veľkosť vzoru | 4x5cm |
| Vlastnosť | Elastický, Hladký, Jemný, Ľahký, Poddajný, Priedušný, Savý, Teplý |
Aby Vám náš e-shop šlapal dobře jako šicí stroj, povolte cookies, které pomáhají ke správnému fungování, neobtěžující reklamě a pamatování Vašich předvoleb. 🧵 Děkujeme.