Získajte zľavu 2 eurá na prvý nákup. Zadajte Vašu emailovú adresu a kód Vám príde do schránky.
| Farba | Béžová, Biela, Čierna, Červená, Hnedá, Tri a viac farieb, Zelená, Žltá |
| Čo si ušijem na seba | Čelenku, Čiapku, Kuklu, Legíny, Mikinu, Nákrčník, Termooblečenie, Tričko |
| Materiál | Elastan, Polyester |
| Motív | Postavičky |
| Pre koho | Pre babičky, Pre deduškov, Pre deti, Pre dievčatá, Pre chlapcov, Pre mamičky, Pre bábätká, Pre mužov, Pre oteckov, Pre teenagerov |
| Vlastnosť | Elastický, Funkčné, Hladký, Jemný, Ľahký, Poddajný, Potlačený, Priedušný, Teplý, Termo |
| Obdobie | Vianoce, Zimné |
| Gramáž | 235g/m2 |
| Šírka | 146cm |
| Štýl | Folklórny, Moderný |
| Veľkosť vzoru | kopes s dětmi - výška 21cm, chaĺupa 4,5x5,5cm |
| Certifikácia | Oekotex Standard 100 |
| Zloženie | 92%micropolyester 8%EL |
Aby Vám náš e-shop šlapal dobře jako šicí stroj, povolte cookies, které pomáhají ke správnému fungování, neobtěžující reklamě a pamatování Vašich předvoleb. 🧵 Děkujeme.