Získajte zľavu 2 eurá na prvý nákup. Zadajte Vašu emailovú adresu a kód Vám príde do schránky.
| Farba | Biela, Čierna, Sivá, Tri a viac farieb |
| Certifikácia | Oekotex Standard 100 |
| Čo si ušijem na seba | Body, Capáčky, Cardigan, Čelenku, Čiapku, Dupačky, Nohavice, Kraťasy, Legíny, Mikinu, Nákrčník, Overal, Sako, Sukňu, Šaty, Tepláky, Tuniku, Vestu |
| Gramáž | 240g/m2 |
| Materiál | Bavlna, Elastan |
| Motív - rozprávky | Príšerky |
| Na čo látku použijem | Hniezdočko, Hračku, Vložku do kočíka, Zavinovačku |
| Obdobie | Halloween, Jarné, Letné, Jesenné, Zimné |
| Pre koho | Pre deti, Pre dievčatá, Pre chlapcov, Pre bábätká, Pre teenagerov |
| Sila teplákoviny | Stredne silná |
| Zloženie | 96%CO 4%EL |
| Štýl | Moderný |
| Šírka | 150cm |
| Veľkosť vzoru | 5x4,5cm |
| Vlastnosť | Elastický, Hladký, Jemný, Ľahký, Poddajný, Priedušný, Savý |
| Polohovanie strihu na látku | Jedným smerom |
Aby Vám náš e-shop šlapal dobře jako šicí stroj, povolte cookies, které pomáhají ke správnému fungování, neobtěžující reklamě a pamatování Vašich předvoleb. 🧵 Děkujeme.