Získajte zľavu 2 eurá na prvý nákup. Zadajte Vašu emailovú adresu a kód Vám príde do schránky.
| Farba | Biela, Fialová, Modrá, Oranžová, Ružová, Tri a viac farieb, Zelená, Žltá |
| Certifikácia | Oekotex Standard 100 |
| Čo si ušijem na seba | Body, Čelenku, Čiapku, Dupačky, Nohavice, Kraťasy, Legíny, Nákrčník, Overal, Pyžamo, Spodná bielizeň, Sukňu, Šaty, Tielko, Tričko, Tuniku |
| Gramáž | 210g/m2 |
| Materiál | Bavlna, Elastan |
| Motív - vzor | Abstrakcia |
| Na čo látku použijem | Girlandu, Hniezdočko, Hračku, Vložku do kočíka, Zavinovačku |
| Obdobie | Jarné, Letné, Jesenné, Zimné |
| Pre koho | Pre babičky, Pre deti, Pre dievčatá, Pre mamičky, Pre bábätká, Pre teenagerov, Pre ženy |
| Zloženie | 95%CO 5%EL |
| Štýl | Moderný |
| Šírka | 160cm |
| Veľkosť vzoru | 1-1,5cm |
| Vlastnosť | Elastický, Hladký, Poddajný, Priedušný, Savý |
Aby Vám náš e-shop šlapal dobře jako šicí stroj, povolte cookies, které pomáhají ke správnému fungování, neobtěžující reklamě a pamatování Vašich předvoleb. 🧵 Děkujeme.