Získajte zľavu 2 eurá na prvý nákup. Zadajte Vašu emailovú adresu a kód Vám príde do schránky.
| Farba | Béžová, Biela, Čierna, Červená, Hnedá, Tri a viac farieb, Zelená, Žltá |
| Čo si ušijem na seba | Body, Čelenku, Čiapku, Dupačky, Nohavice, Kraťasy, Legíny, Nákrčník, Pyžamo, Spodná bielizeň, Sukňu, Šaty, Tielko, Tričko, Tuniku |
| Materiál | Bavlna, Elastan |
| Motív | Postavičky |
| Pre koho | Pre babičky, Pre deduškov, Pre deti, Pre dievčatá, Pre chlapcov, Pre mamičky, Pre bábätká, Pre mužov, Pre oteckov, Pre ženy |
| Vlastnosť | Elastický, Hladký, Jemný, Poddajný, Priedušný, Savý |
| Obdobie | Vianoce, Zimné |
| Gramáž | 200g/m2 |
| Šírka | 146cm |
| Na čo látku použijem | Hniezdočko, Hračku, Zavinovačku |
| Štýl | Folklórny, Moderný, Vidiecky |
| Fotka ušitého oblečenia | de-park |
| Polohovanie strihu na látku | Jedným smerom |
| Veľkosť vzoru | kopes s dětmi - výška 21cm, chaĺupa 4,5x5,5cm |
| Certifikácia | Oekotex Standard 100, class 1 |
| Zloženie | 95%CO 5%EL |
Aby Vám náš e-shop šlapal dobře jako šicí stroj, povolte cookies, které pomáhají ke správnému fungování, neobtěžující reklamě a pamatování Vašich předvoleb. 🧵 Děkujeme.