Získajte zľavu 2 eurá na prvý nákup. Zadajte Vašu emailovú adresu a kód Vám príde do schránky.
| Farba | Biela, Červená, Hnedá, Modrá, Tri a viac farieb, Zelená, Žltá |
| Čo si ušijem na seba | Body, Čelenku, Čiapku, Dupačky, Nohavice, Kraťasy, Legíny, Nákrčník, Overal, Pyžamo, Spodná bielizeň, Sukňu, Šaty, Tielko, Tričko, Tuniku |
| Materiál | Bavlna, Elastan |
| Motív | Postavičky, Pruhy |
| Vlastnosť | Elastický, Hladký, Jemný, Ľahký, Poddajný, Priedušný, Savý |
| Obdobie | Jarné, Letné, Jesenné, Zimné |
| Gramáž | 200g/m2 |
| Motív - zvieratká | Psy |
| Šírka | 160cm |
| Na čo látku použijem | Hniezdočko, Hračku, Zavinovačku |
| Štýl | Moderný |
| Veľkosť vzoru | proužek 6mm |
| Certifikácia | Oekotex Standard 100, class 1 |
| Zloženie | 95%CO 5%EL |
Aby Vám náš e-shop šlapal dobře jako šicí stroj, povolte cookies, které pomáhají ke správnému fungování, neobtěžující reklamě a pamatování Vašich předvoleb. 🧵 Děkujeme.