100% bavlnený úplet na basic tričká

Doprava a platba

Dopravné Slovensko:

Hodnota objednávky (Euro s DPH) do 40,-Euro* do 80,-Euro* nad 80,-Euro*
Packeta.sk – výdajné miesto 3,6 Euro* 2,6 Euro* ZADARMO*
Packeta.sk - doručenie na adresu 5,8 Euro* 4,8 Euro* 1,9 Euro*
Slovak Parcel Service 8,6 Euro* 7,6 Euro* 3,9 Euro*
Doobjednávka ZADARMO ZADARMO ZADARMO

 *Hodnoty sú orientačné a sú závislé na kurzových rozdieloch

Prehľad spôsobov platieb

Platební kartou online ZADARMO
Platba vopred na účet ZADARMO
Uplatniť vernostné body ZADARMO
Dobierka 2,1 Euro*

 *Hodnoty sú orientačné a sú závislé na kurzových rozdieloch


 

Spôsob dopravy:

 

Packeta.sk – Doručenie na výdajné miesto

 • Nechcete čakať na kuriéra? Vyzdvihnite si zásielku na jednom z našich viac než 1400 výdajných miest. Vyberte si to, ktoré máte po ruke a pre zásielku si sem odskočte vtedy, keď budete mať čas.
 • Máme najširšiu sieť výdajných miest na Slovensku. Naše výdajné miesta nájdete už vo všetkých obciach nad 3000 obyvateľov.
 • Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné miesto vám pošleme SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť.
 • Sledovanie zásielky na webovej adrese https://tracking.packeta.com/sk/tracking/search

 

Packeta.sk – Doručenie na adresu (Home Delivery)

 • Packeta domov je služba doručovania zásielok na adresu zabezpečovaná vlastnými prepravnými kapacitami spoločnosti Packeta. Na Slovensku služba Packeta domov nahradila službu Doručenie na adresu a v cenníkoch ju nájdete aj pod názvom Packeta Home.
 • O termíne doručenia budete informovaní prostredníctvom SMS a/alebo e-mailom. V konkrétny deň vám dorazí SMS notifikácia o čase doručenia s časovým rozpätím 3 hodín. Akonáhle bude kuriér na cieľovej adrese, bude vás kontaktovať telefonicky.
 • Sledovanie zásielky na webovej adrese https://tracking.packeta.com/sk/tracking/search

 

Slovak Parcel Service

 • Spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o. pôsobí na trhu expresných kuriérskych služieb od roku 1992. Pokračuje v činnosti pôvodnej firmy IN TIME ČSFR s.r.o., ktorá už niekoľko rokov predtým poskytovala služby expresnej prepravy zásielok v bývalom Československu. Slovak Parcel Service s.r.o. už viac ako 25 rokov na Slovensku zastupuje americkú prepravnú spoločnosť United Parcel Service (UPS), ako jej autorizovaný zástupca (Authorised Service Contractor for UPS).
 • Od roku 2002 je majiteľom spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o. rakúska spoločnosť Post International Beteiligungs GmbH. Slovak Parcel Service s.r.o. disponuje modernou logistickou sieťou, ktorú tvorí 27 regionálnych pobočiek a doručovateľský vozový park, ktorý predstavuje viac ako 750 kuriérskych vozidiel. Spolu so sesterskou spoločnosťou Express One Slovakia s.r.o. je Slovak Parcel Service s.r.o. najväčším súkromným prepravcom expresných zásielok v SR.
 • Slovak Parcel Service ponúka od 1. novembra 2021 doručenie svojich zásielok aj do AlzaBoxov. Spolu s Parcel Shopmi tvorí táto sieť už 900 výdajných miest.
 • Sledovanie zásielky na webovej adrese https://www.sps-sro.sk/sk/moja-zasielka/sledovanie-zasielky.html

 


Spôsob platby:

Online platební kartou - Comgate (zadarmo)

Využívame certifikovanú platobnú bránu ComGate, s ktorou je platba kartou bezpečná a veľmi rýchla. Defacto ihneď vieme o vašej transakcii a obratom tovaru zasielame k vám

 

Štandardným bankovým prevodom (zadarmo)

Celkovú cenu môžete zaplatiť vopred na základe podkladov na platbu, ktoré vám okamžite po odoslaní objednávky pošleme na email. Táto platobná metóda nie je online, takže čakáme, až peniaze naozaj dorazí na náš účet a potom odosielame zásielku.

Číslo nášho účtu:
IBAN:CZ21 2010 0000 0000 5624 6907
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Variabilný symbol je číslo vašej objednávky - nezabúdajte vyplniť, ďakujeme

 

 

 

 

Získajte zľavu 2 eurá na prvý nákup. Zadajte Vašu emailovú adresu a kód Vám príde do schránky.