Získajte zľavu 2 eurá na prvý nákup. Zadajte Vašu emailovú adresu a kód Vám príde do schránky.
| Farba | Biela, Dvojfarebná |
| Čo si ušijem na seba | Nohavice, Košeľu, Kraťasy, Pyžamo, Sukňu, Šaty |
| Materiál | Bavlna |
| Pre koho | Pre babičky, Pre deti, Pre dievčatá, Pre mamičky, Pre bábätká, Pre teenagerov, Pre ženy |
| Vlastnosť | Hladký, Jemný, Ľahký, Pevný, Poddajný, Potlačený, Priedušný, Savý |
| Obdobie | Jarné, Letné, Jesenné, Zimné |
| Gramáž | 165g/m2 |
| Motív - vzor | Ornamenty |
| Šírka | 145cm |
| Na čo látku použijem | Deku, Girlandu, Hniezdočko, Hračku, Obal na knižku, Obliečka, Tašku, Vložku do kočíka, Zavinovačku |
| Štýl | Moderný |
| Veľkosť vzoru | 2cm |
| Certifikácia | Oekotex Standard 100, class 1 |
| Zloženie | 100%CO |
Aby Vám náš e-shop šlapal dobře jako šicí stroj, povolte cookies, které pomáhají ke správnému fungování, neobtěžující reklamě a pamatování Vašich předvoleb. 🧵 Děkujeme.