Získajte zľavu 2 eurá na prvý nákup. Zadajte Vašu emailovú adresu a kód Vám príde do schránky.
| Farba | Béžová, Tri a viac farieb |
| Čo si ušijem na seba | Body, Čiapku, Nohavice, Legíny, Nákrčník, Pyžamo, Sukňu, Spodná bielizeň, Šaty, Tričko, Čelenku, Dupačky, Kraťasy, Overal, Tielko, Tuniku |
| Materiál | Bavlna, Elastan |
| Motív | Postavičky, Bodky |
| Pre koho | Pre deti, Pre dievčatá, Pre bábätká, Pre teenagerov |
| Vlastnosť | Elastický, Hladký, Poddajný, Priedušný, Savý, Jemný |
| Obdobie | Letné, Jesenné, Jarné, Zimné, Veľká noc |
| Gramáž | 200g/m2 |
| Motív - zvieratká | Ovečky |
| Šírka | 150cm |
| Na čo látku použijem | Hniezdočko, Hračku, Odličovací tampón, Zavinovačku |
| Štýl | Moderný |
| Fotka ušitého oblečenia | Zákazník |
| Poznámka predajcu | oboustranná bordura |
| Veľkosť vzoru | 16cm, puntík 2,5cm |
| Certifikácia | Oekotex Standard 100, class 1 |
| Zloženie | 95%CO 5%EL |
Aby Vám náš e-shop šlapal dobře jako šicí stroj, povolte cookies, které pomáhají ke správnému fungování, neobtěžující reklamě a pamatování Vašich předvoleb. 🧵 Děkujeme.