Získajte zľavu 2 eurá na prvý nákup. Zadajte Vašu emailovú adresu a kód Vám príde do schránky.
| Farba | Oranžová, Ružová, Tri a viac farieb, Zelená, Žltá |
| Čo si ušijem na seba | Blúzku, Nohavice, Košeľu, Kraťasy, Overal, Sukňu, Šaty, Tielko, Tričko, Tuniku |
| Materiál | Viskóza |
| Motív | Kvety |
| Pre koho | Pre babičky, Pre dievčatá, Pre mamičky, Pre teenagerov, Pre ženy |
| Vlastnosť | Hladký, Jemný, Ľahký, Pevný, Poddajný, Potlačený, Priedušný, Savý, Splývavý |
| Obdobie | Jarné, Letné, Jesenné, Zimné |
| Gramáž | 105g/m2 |
| Motív - vzor | Akvarel |
| Šírka | 148cm |
| Štýl | Moderný |
| Veľkosť vzoru | max. 4,5cm |
| Certifikácia | Oekotex Standard 100 |
| Zloženie | 100%VI |
Aby Vám náš e-shop šlapal dobře jako šicí stroj, povolte cookies, které pomáhají ke správnému fungování, neobtěžující reklamě a pamatování Vašich předvoleb. 🧵 Děkujeme.