Získajte zľavu 2 eurá na prvý nákup. Zadajte Vašu emailovú adresu a kód Vám príde do schránky.
| Farba | Dvojfarebná, Modrá, Sivá |
| Certifikácia | Oekotex Standard 100 |
| Čo si ušijem na seba | Capáčky, Cardigan, Čelenku, Čiapku, Kabát, Nohavice, Kraťasy, Mikinu, Nákrčník, Overal, Rukavice, Sako, Sukňu, Šaty, Tepláky, Tuniku, Vestu |
| Gramáž | 280g/m2 |
| Materiál | Bavlna, Polyester |
| Motív - zvieratká | Dinosaury |
| Obdobie | Jarné, Jesenné, Zimné |
| Pre koho | Pre deti, Pre chlapcov, Pre bábätká, Pre mužov, Pre teenagerov |
| Sila teplákoviny | Silná |
| Zloženie | 90%CO 10%PES |
| Štýl | Moderný |
| Šírka | 150cm |
| Veľkosť vzoru | 12x5cm |
| Vlastnosť | Hladký, Jemný, Ľahký, Poddajný, Priedušný, Savý, Teplý |
Aby Vám náš e-shop šlapal dobře jako šicí stroj, povolte cookies, které pomáhají ke správnému fungování, neobtěžující reklamě a pamatování Vašich předvoleb. 🧵 Děkujeme.