Už ste videli naše nové autorské vzory na úpletu? ... KĽÚK

Náš príbeh

 

Milé dámy,

vitajte na stránkach nášho obchodu.

Značku de-park som založila v roku 2011, kedy som začala so šitím detského oblečenia najprv pre svoje deti a neskôr aj na zákazku. Potrebovala som sa počas materskej realizovať a tiež som nebola spokojná s unifikovanou ponukou a zlou kvalitou odevov v obchodoch. Navyše mám rada originalitu a kreativitu. Keď sa ku mne postupne dostávali informácie o podmienkach, za ktorých toto fast-fashion oblečenie vzniká, posilnilo to moje odhodlanie k tvorbe niečoho vlastného.

V roku 2016 sme sa rozhodli k zákazkovej výrobe pridružiť aj predaj látok, ktoré sa stali ihneď našou vášňou. Látky milujeme a rovnako aj našu prácu. Špecializujeme sa na predaj originálnych a vkusných výrobkov. Máme veľké ambície a tak navrhujeme aj vlastné vzory, ktoré v súčasnej dobe tlačíme na mnoho rôznych materiálov. 

Zároveň spolupracujeme s niekoľkými šikovnými grafikmi a ilustrátormi, ktorých vzory budú aj naďalej neoddeliteľnou súčasťou našej ponuky. Máme radi aj českých autorov, takže sme do našej ponuky postupne pridali aj niekoľko exkluzívnych vzorov s našimi tradičnými postavičkami, ktoré inde nekúpite.

Neuspokojili sme sa s ponukou tých najkvalitnejších látok v metráži a tak už niekoľko rokov vyvíjame aj vlastné krajčírske strihy. Ich prostredníctvom Vás chceme inšpirovať k ušitiu úplne jedinečných outfitov, v ktorých sa budete cítiť výnimočne a vďaka ktorým si budete môcť užívať pozornosť okolia. Poznáme ten pocit, keď si prvýkrát oblečieme niečo, čo sme cez rôzne úskalia samé dokázali vytvoriť a že je jednoducho nenahraditeľný…

Skrátka snažíme sa Vám prinášať do života tie najlepšie produkty, ktoré podčiarknu Vašu originalitu a kvalitný vkus. Chceme Vám priniesť príjemné zážitky spojené s ako nákupom, naším prístupom, tak aj procesom tvorenia. Môžete sa na nás spoľahnúť, že vám radi poradíme. 

Dúfame, že si u nás vyberiete alebo sa aspoň pokocháte rovnako ako my, keď sa prechádzame po sklade a chystáme pre vás balíčky.

V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, zavolajte alebo napíšte email, snažíme sa odpovedať obratom.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.

 

Na Vašem soukromí nám záleží

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie

Získajte zľavu 2 eurá na prvý nákup. Zadajte Vašu emailovú adresu a kód Vám príde do schránky.