Už ste videli naše nové autorské vzory na úpletu? ... KĽÚK

Vzorkovníky de-park

Po rokoch skúseností vieme, aké je pre vás ťažké vyberať látky na eshope. Každý monitor má iné farebné nastavenia a môže vám vo výbere látok urobiť peknú paseku. Navyše si na látky nemôžete siahnuť a pekne ich pomaznať. U nás sa však s výberom farby ani funkčného materiálu nepomýlite. Máme totiž vzorkovníky, a to ako na výber tej správnej farby, tak na výber funkčného materiálu.

Vzorkovník jednofarebných materiálov:

- obsahuje kúsky látok - takmer 50 odtieňov farieb, ktoré ponúkame na úpletu, teplákovine, náplete a nite...k množstvu farieb máme aj zipsy YKK, lemovacie gumy, šnúry, softshelly, gombíky.

- každá farba má svoj kód, ktorý stačí napísať do lupy na eshope a všetky ponúkané materiály v danom odtieni sa vám zobrazia. Pokiaľ neviete, ako na to, kliknite pre detailný návod TU.

 

Vzorkovník funkčných materiálov:

- obsahuje malé ústrižky všetkých funkčných látok, ktoré na našom eshope ponúkame. Všetky sú pomenované, takže si ich môžete v pokoji prezrieť online a ohmatať.

- súčasťou vzorkovníka je zoznam všetkých funkčných materiálov vrátane odporúčaní, na aký odev sa daný materiál hodí

 

 

Na Vašem soukromí nám záleží

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie

Získajte zľavu 2 eurá na prvý nákup. Zadajte Vašu emailovú adresu a kód Vám príde do schránky.