Vyhrajte jeden z troch šekov za cca 120Eur, 80Eur či 40Eur na nákup ... klik

Vzorkovníky de-park

Po rokoch skúseností vieme, aké je pre vás ťažké vyberať látky na eshope. Každý monitor má iné farebné nastavenia a môže vám vo výbere látok urobiť peknú paseku. Navyše si na látky nemôžete siahnuť a pekne ich pomaznať. U nás sa však s výberom farby ani funkčného materiálu nepomýlite. Máme totiž vzorkovníky, a to ako na výber tej správnej farby, tak na výber funkčného materiálu.

Vzorkovník jednofarebných materiálov:

- obsahuje kúsky látok - takmer 50 odtieňov farieb, ktoré ponúkame na úpletu, teplákovine, náplete a nite...k množstvu farieb máme aj zipsy YKK, lemovacie gumy, šnúry, softshelly, gombíky.

- každá farba má svoj kód, ktorý stačí napísať do lupy na eshope a všetky ponúkané materiály v danom odtieni sa vám zobrazia. Pokiaľ neviete, ako na to, kliknite pre detailný návod TU.

 

Vzorkovník funkčných materiálov:

- obsahuje malé ústrižky všetkých funkčných látok, ktoré na našom eshope ponúkame. Všetky sú pomenované, takže si ich môžete v pokoji prezrieť online a ohmatať.

- súčasťou vzorkovníka je zoznam všetkých funkčných materiálov vrátane odporúčaní, na aký odev sa daný materiál hodí

 

 
V čom vynikáme?

Osobný prístup

Konzultácie farieb

Široká ponuka

Všetko máme na sklade

Hodnotenie:5
100%
Dnes Plusy: Skvělý obchod. Velký výběr, výborná komunikace obchodu a rychlost doručení.
Hodnotenie:5
100%
Včera Kvalita na jedničku a licenční látky ,to je nádhera☺️☺️
Hodnotenie:5
100%
Před 2 dny Plusy: Objednala jsem si látku, která byla kazová, z obchodu mi volali, že je bohužel látka kazová, když ji rozmotali. Látku mi nahradili po domluvě jiným odstínem.

reakcia obchodu

Kači, to se občas stane, dopředu do těch kilometrů látek nevidíme. Děkujeme za vaši vstřícnost a doufám, že příště už proběhne vše bez škobrtnutí. Hezký den, Renata
Hodnotenie:1
20%
Před 2 dny Mínusy: Nezodpovedajú na mail, neskoré doručenie

reakcia obchodu

Dobrý den, Evo, vaši objednávku jsme odeslali druhý pracovní den po obdržení platby, což považuji za rychlé. Objednala jste sice 12.2., ale 14.2. jste dělala doobjednávku, kterou jste chtěla připojit k objednávce. Čekali jsme do druhého dne, než jste doobjednávku zaplatila - nezaplacené objednávky neposíláme. Tedy platbu za obě objednávky jsme dostali až 15.2.. 17.-.18.2. byl víkend a hned 19.2. v pondělí ráno váš balíček odvezl přepravce. Email jsme dohledali - jeho obsahem je zpráva, že jste nám uhradila objednávku. Na takové emaily neodpovídáme, ani není třeba nám je psát, stejně musíme počkat, až penízky skutečně dorazí, nelze v tomto důvěřovat zákazníkovi, nezlobte se. Snad máte již balíček doma a jste spokojena, jako ostatní naši zákazníci. Přeji pěkný den, Renata.
Novinky, zľavy, rady a inšpirácie
Zasielať

Máte otázku k objednávke, materiálom, farebným kombináciám?

+420 608 882 668

Volajte pondelok až piatok od 8 do 15 hodín

info@de-park.cz

Na vaše otázky odpovieme v pracovné
dni spravidla do 24 hodín.

 

©2018 de-park.sk - Všetky práva vyhradenéZačiatok stránky

Získajte zľavu 2 eurá na prvý nákup. Zadajte Vašu emailovú adresu a kód Vám príde do schránky.