Získajte zľavu 2 eurá na prvý nákup. Zadajte Vašu emailovú adresu a kód Vám príde do schránky.
| Farba | Fialová, Tri a viac farieb |
| Čo si ušijem na seba | Cyklistický dres, Čelenku, Legíny, Plavky, Spodná bielizeň, Tielko, Tričko |
| Materiál | Elastan, Polyester |
| Motív | Kvety |
| Pre koho | Pre babičky, Pre deti, Pre dievčatá, Pre mamičky, Pre teenagerov, Pre ženy |
| Vlastnosť | Elastický, Funkčné, Hladký, Matný, Poddajný, Potlačený, Rýchloschnúci, Športové |
| Obdobie | Jarné, Letné, Jesenné, Športová dovolenka (leto), Športová dovolenka (zima), Zimné |
| Gramáž | 240g/m2 |
| Motív - vzor | Akvarel |
| Šírka | 148cm |
| Štýl | Moderný |
| Veľkosť vzoru | 6cm |
| Certifikácia | Oekotex Standard 100, class 1 |
| Zloženie | 85% PES 15%EL |
Aby Vám náš e-shop šlapal dobře jako šicí stroj, povolte cookies, které pomáhají ke správnému fungování, neobtěžující reklamě a pamatování Vašich předvoleb. 🧵 Děkujeme.